Zomer Challenge 2020

Zomerstop bij voetbal of hockey? Doe mee aan de Zomer Challenge!

Speel je een teamsport en heb je een zomerstop, maar wil je toch graag fit blijven in de zomer? Of sport je vaak binnen en wil je in de zomer graag naar buiten? Dan dagen we jou en je vrienden uit voor de Zomer Challenge!

De Zomer Challenge is een compact lidmaatschap, voor jong en oud, waarbij je drie maanden vrij kunt tennissen wanneer het jou uitkomt, je kunt deelnemen aan onze gezellige toss avonden op donderdag en je kunt mee doen aan onze Clubkampioenschappen in augustus. Je kunt je individueel inschrijven, of met je teamgenoten.

·         Je ontvangt een lidmaatschap voor de maanden 3 om vrij te tennissen wanneer het jou uitkomt.

·         Je kunt deelnemen aan onze gezellige toss avonden op donderdagavond.

·         Je kunt deelnemen aan onze Clubkampioenschappen in augustus.

·         Je ontvangt een blik ballen

Doe je ook mee?

Wij dagen je uit om binnen drie maanden klaar te zijn voor onze Clubkampioenschappen. Doe je ook mee?

Voor meer informatie of aanmelden, neem dan via de mail contact op tennis@tvkudelstaart.nl